رئیس بیمارستان مریم: پرستاری یک کار مقدس است

رئیس بیمارستان مریم: پرستاری یک کار مقدس است

رئیس بیمارستان مریم دربزرگداشت روزپرستار پرستاری یک کار مقدس است

مراسم بزرگداشت روز پرستار در بیمارستان فوق تخصصی مریم برگزار گردید.
خبرنگار جام جم البرز: در این مراسم دکتر دلشاد رئیس بیمارستان فوق تخصصی مریم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرستاران گفت: افتخار داریم که هر ساله این مراسم را در بیمارستان برگزار می کنیم. وی با اشاره به اولین برگزاری جشن پرستاران در سال 65 در تهران ادامه داد: برای این روز، هدایای ویژه ای برای پرستاران نمونه استان در نظر گرفته می شد. که هزینه های این هدایا را صاحبان کارخانه ها پرداخت می کردند. 
وی ادامه داد:  در این جا باید از تمام خیرین استان تشکر و قدردانی کنم. این جمله را بارها به آن ها می گفتم  وبه آن ها گوشزد می کردم  که در زمانی که همه در خواب خوش هستند، این پرستاران هستند که بیدارند و از مریض مراقبت می کنند. 
 دکتر دلشاد اضافه نمود: در سالروز مراسم بزرگداشت روز پرستار همیشه از خبرنگاران دعوت می کنیم. این کار ما دو دلیل دارد. اول رساندن پیام پرستاران به گوش جامعه است. پرستاران پیام رسان سلامت هستند. پس باید به خوبی این پیام ها اطلاع رسانی شوند.  و بعد آن که  قدر شناسی ها باید رسانه ای شوند و این هم از وظایف رسانه هاست تا مردم زحمات و تلاش شبانه روزی پرستاران را بدانند.
دکتر دلشاد کار پرستاران را یک کار مقدس دانست و اظهار داشت: خداوند در قلب بیماران است. پرستاران گرامی باید این موضوع را در خدمت رسانی به بیماران در نظر داشته باشند. تمام شاغلین در بیمارستان باید در رفتار با بیماران دقت کنند و همگی بدانیم که بیماران نزد خداوند عزت بسیار دارند. خداوند نزد دل های شکسته می باشد.
 در پایان مراسم هدایایی به پرستاران نمونه بیمارستان فوق تخصصی مریم اهدا و از زحمات آنان قدردانی گردید.