مصاحبه با مدیران فروشگاه های فرش دستبافت مژدهی و جعفری

مصاحبه با مدیران فروشگاه های فرش دستبافت مژدهی و جعفری

مدیران فروشگاه های فرش دستبافت مژدهی و جعفری اعلام کردند عرضه گلچین فرش های نفیس ایرانی با اقساط بدون بهره

خبرنگار جام جم البرز: شخصیت محجوب و فرهیخته آقای سعید مژدهی با گویش بسیار صمیمانه و معنوی در توصیف فرش اصیل ایرانی خاطره ای خوش برای ما خبرنگاران به جا گذاشت ایشان که با آقای محمد جعفری به عنوان شریک متحدا فروشگاه های فرش مژدهی و جعفری را اداره می کنند ،با تبحری بسیار، ارزش فرش های دستبافت میهنمان را بازگو کرد و ریشه های اصیل ایرانی را با ریشه های بافت این فرش ها در هم تنید. ماحصل گفتگوی ما با آقای سعید مژدهی را در ذیل می خوانید:

در مجموعه شما چه خدماتی به مشتریان ارائه می کنید؟
در حوزه فروش فرش و تابلو فرش های دستبافت مشغول به فعالیت هستیم. انواع فرش های دستبافت کاشان، تبریز، بختیاری، بیجار، مود بیرجند، اردکان،ایلیاتی و ... در مجموعه ما به فروش می رسد.در خصوص فرش های کاشان به دلیل خبره بودن جناب آقای محمد جعفری و اصلیت کاشانی ایشان فرش های ارزنده ای را بدون واسطه و مستقیم از بافنده به مشتریان عرضه می کنیم .همچنین فرش های کارکرده مشتریان را نیز در طرح تعویض با نو با قیمت کارشناسی معاوضه می گردد.
راه کار شما برای رونق تولید فرش ایرانی چیست؟
 خریداری فرش دستبافت نوعی سرمایه گذاری است که با گذشت زمان بر ارزش و قیمت آنها افزوده خواهد شد و مشتریان از داشتن و استفاده آن لذت خواهند برد ، همگان می دانند در تمامی جهان داشتن فرش های ایرانی باعث افتخار برای دارندگان آن می باشد . در همین راستا سعی داریم که همیشه فرش ها را از محل تولید آن ها و از بافندگان با بهترین طرح ها و رنگ بندی تهیه کنیم که موجب مناسب شدن قیمت ها برای مشتری و از طرف دیگر  اشتغال زایی و رونق تولید بیشتر فرش ایرانی باشیم و این هنر دیرینه را زنده نگه داریم. همچنین در انتخاب فرش ها خیلی دقت می کنیم به گونه ای که انگار برای خودمان می خریم.
از شاخصه های مجموعه شما نسبت به دیگر همکارنتان چه می باشد؟
تمامی فرش های موجود در فروشگاه ها دارای بالاترین کیفیت از لحاظ بافت و رنگ می باشد و مشتریان همیشه اذعان دارند که فرش های نفیس و با کیفیت عالی از ما خریداری کرده اند.
ما معتقدیم هر شخص در هر صنفی که فعالیت می کند باید کار خود را به نحو احسنت انجام دهد همچنین با نصب نمونه ای از قالیچه ها به دیوار فروشگاه ها و با رویت و لمس آنها توسط مشتری این هدف را دنبال می کنیم تا نگذاریم هنر گذشتگان ما ازبین رفته و ریشه آن خشک شود و نقش به سزایی در استفاده خانواده ها از فرش با اصالت ایرانی به جای نمونه های مشابه داشته باشیم .
شرایط فروش در مجموعه شما چگونه است؟
مشتریان عزیز می توانند به صورت نقد و اقساط از فروشگاه های ما خرید نمایند و در صورت خرید اقساط هیچ گونه سود اضافی دریافت نمی شود.
لطفا راه های ارتباطی خود را بیان بفرمایید.
آدرس:
1) کرج.عظیمیه. بلوار شریعتی. نرسیده به میدان اسبی. مرکز خرید ایران زمین (بازار شام) همکف پایین. پلاک 11 و طبقه اول پلاک 86. فرش مژدهی
2) کرج. خیابان برغان . خیابان ادهم .پلاک 112.فرش جعفری
تلفن های تماس:
09383050531 مژدهی
09124638016 جعفری
32555834-026
32506361-026
32222154-026